Dla firm


Wyższe rachunki za prąd z roku na rok to fakt. Dodatkowe opłaty, w tym m.in. opłata mocowa, z pewnością odcisną swoje piętno na rynku energii elektrycznej.

Aby zwiększyć rentowność, przedsiębiorcy muszą zoptymalizować zużycie energii. Mogą to zrobić, zmniejszając zapotrzebowanie na energię w godzinach szczytu, dzięki własnej elektrowni fotowoltaicznej.
Zainwestuj w swoje własne źródło energii, przestań obawiać się podwyżek i zminimalizuj rachunki za prąd w Twojej firmie. Instalacja fotowoltaiczna sprawi, że Twoja  firma stanie się bardziej konkurencyjna na rynku, nie pozwól aby konkurencja Cię wyprzedziła 

Za każdym razem, gdy uda Ci się obniżyć koszty w firmie, odnosisz sukces. Czasami jest on mały, a czasami liczony w tysiącach lub dziesiątkach, a nawet setkach tysięcy złotych.

Ty sam zdecyduj czy chcesz obniżać koszty i odnosić sukces jak wielu innych przedsiębiorców, którzy już nam zaufali.

Jeszcze kilka lat temu inwestycja w instalację fotowoltaiczną była wyzwaniem finansowym. Obecnie ceny najlepszych komponentów zostały znacznie obniżone, sytuacja prawna dla firmowych systemów poprawiła się, a także rozwinęły się nowe możliwości finansowania. Okres zwrotu z inwestycji skrócił się do 4 -7 lat

Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki temu, że jest to rozwiązanie ekologiczne, ma też wymiar wizerunkowy. Gdy marki szukają sposobów na zaangażowanie się na rzecz naszej planety, czysta – zielona – energia jest jednym z najlepszych dowodów dbałości o środowisko.

Facebook image
ładowanie facebooka