W jaki sposób można u państwa obniżyć koszty prądu? 

Współpracujemy z różnymi firmami sprzedającymi energię odnawialną. Obniżymy koszty energii naszego klienta, zmieniając jego dostawcę prądu i dopasowując ofertę w taki sposób, aby była jak najbardziej korzystna. 

Czy istnieją dofinansowania dla firm oraz dla rodzin na Państwa usługi? 

Niestety nie ma dofinansowań na prąd jednak istnieją dofinansowania na panele fotowoltaiczne. Skorzystać z nich mogą właściciele domów, czyli są przeznaczone szczególnie dla rodzin. Dofinansowania niestety nie obejmują firm. 

Jak długo trwa montaż paneli fotowoltaicznych? 

To zależy od wielu czynników, między innymi miejsca i rodzaju instalacji fotowoltaicznej. Przeważnie trwa to od 3 godzin nawet do kilku dni. 

Od czego zależy cena usługi? 

Cena usługi zależy od cennika sprzedawców oferujących energię, z którymi współpracujemy. 

Na cenę usługi składają się różne elementy składowe, w zależności od jej rodzaju. Mogą to być jedynie koszty stałe takie jak rachunki. Osobno oczywiście trzeba obliczyć instalację paneli. Wszystko zależy także od cennika sprzedawców. 

Czy wykonujecie bezpłatną konsultację? 

Tak, można poprosić u nas o bezpłatną wycenę usługi. 

Ile wynosi czas oczekiwania od złożenia zamówienia paneli po montaż?

Czas oczekiwania na montaż po złożeniu zamówienia trwa do 30 dni. 

Jak obliczyć ile paneli potrzebuje dom jednorodzinny? 

Do obliczenia ile paneli potrzebuje dom jednorodzinny istotne jest zapoznanie się z wcześniejszymi rachunkami na prąd. Na ich podstawie można wywnioskąwać ile mocy miesieczne musimy produkować dla naszego domu i dopasować ilość paneli do tych potrzeb. 

Po jakim czasie zwróci się koszt inwestycji w fotowoltaikę?

Koszt inwestyji w fotowoltaikę dla domu jednorodzinnego zwróci się mniej więcej w 5 do 7 lat. Natomiast zwrot dla firmy odbędzie się dużo szybciej, może to być 2,5 do 3 lat. 

Jakie oszczędności mogą mi Państwo zagwarantować?

Możemy zagwarantować mniejsze rachunki za energię elektryczną. Dbamy o dobre dostosowanie źródła energii do potrzeb naszych klientów. Stawiamy  na energię odnawialną i zachęcamy do instalacji paneli fotowoltaicznych. Sama inwestycja może na początku wydawać się wysoka jednak włożone koszty, w ciągu paru lat, się zwrócą. A koszty energi będą wtedy dużo niższe niż w przypadku zależności od zewnętrznych dostawców. Specjalizujemy się w handlu energią i współpracujemy z dostawcami sprzedającymi energię ze źródeł odnawialnych. Postaramy się znaleźć odpowiednią energię dla was. 

Czy po zmianie umowy na dostarczanie prądu, będę musiał Wam coś płacić? 

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Płaci się jedynie za rachunek. Coś więcej dopisać

Jaki jest zasięg wykonywanych usług? (województwa)

Nasze usługi wykonywane są w całej Polsce. Szczególnie jednak skupiamy swoją działalność na obszarze województwa małopolskiego.