Optymalizacja kosztów energii w małopolskim hotelu

Kwiecień to w małopolskiej gastronomii czas „pomiędzy” – kończymy ogrzewać sale, a jeszcze nie chłodzimy ich intensywnie klimatyzacją. Z moich analiz wynika, że to właśnie teraz właściciele lokali tracą najwięcej pieniędzy przez… przyzwyczajenie do zimowych rachunków 😉 ➡ Jaki jest typowy problem, który spotykam w Małopolsce? Lokal po sezonie zimowym pozostaje z wysoką mocą umowną […]